ANKARA +90 (312) 266 06 06 - İSTANBUL +90 (212) 319 77 22

YAZILIM GELİŞTİRME

BTG (Bilgi ve Teknoloji Grubu), uluslararası alanlarda güçlü kurumsal uygulama geliştirme mimarisi çözümleri ile yönetilebilir, güvenli ve mobil uyumlu yüksek kalibre GIS sistemleri, tapu yönetim sistemleri, belge yönetim sistemleri, arşiv yazılımları, ve benzeri gerekli yazılım ürünleri üretmektedir.

CMMI VE DANIŞMANLIK

CMMI geliştirme modelini ve diğer Bilişim standartlarını baz alarak kalite kontrol ve güvence sistemlerinin kurulması ve bu alanda birebir danışmanlık hizmetlerinin sunulması alanlarında 20+ yıl tecrübemiz ile size yardımcı oluyoruz.

EĞİTİM

BTG kurulduğu tarihten bu güne +20 yıl tecrübesi ile yurt içi ve yurt dışında alanında uzman yerli ve yabancı eğitimci kadrosu ve kataloğu ile faaliyet göstermektedir. Eğitimlerimiz yıl içerisinde planlanan tarihlerde açık grup veya talebiniz doğrultusunda kurumunuza özel kapalı grup olarak Türkçe ve İngilizce dillerinde verilmektedir.

DUYURULAR

6-7-8 Mart 

Introduction to CMMI v1.3

Eğitim Yeri: Ankara

Resmi sertifikasyonlu Introduction to CMMI v1.3 Eğitimini Ankara’da açık grup olarak açıyoruz. SEI sertifikalı High Maturity Lead Appraiser’ımız ABD uyruklu Mr. Wayne Littlefield’ın vereceği 3 Gün sürecek olan eğitime davetlisiniz.

Eğitim Tarihi: 6-7-8 Mart 2017 (Pzt-Sal-Çar)

Detaylı Bilgi İçin İletişim: Çiğdem Alakuşu

T: +90 312 266 06 06

M: cigdem.alakusu [@] btgrubu.com show less

 

29-30 Ocak 

CMMI FARKINDALIK EĞİTİMİ

Eğitim Yeri: Ankara

CMMI modelinin beş ana seviyesinde yer alan 22 süreç alanı ve uygulamaları konusunda bilgiler verilecek, modelin kurumsallaşma seviyeleri genel amaç ve uygulamaları anlatılacaktır.

2-3-4 Şubat 

TEST ANALİSTİ EĞİTİMİ

Eğitim Yeri: Ankara

Test Mühendisliği sertifikasyon programı, International Software Testing Qualifications Board (ISTQB) Certified Tester Foundation Level sertifikasyon sınavına hazırlanmış olacaksınız.

%50 den fazla

CMMI Institute’ın yıllardır resmi iş ortağı olan BTG (Bilgi ve Teknoloji Grubu) olarak Türkiye’nin en prestijli kurum ve firmalarını portföyünde bulundurmaktadır. Türkiye’deki CMMI Insitute onaylı resmi belgelendirme çalışmalarının çoğunluğu (%50’den fazla) BTG (Bilgi ve Teknoloji Grubu) tarafından yapılmıştır.

Dünyanın önde gelen savunma kuruluş ve şirketlerinde YAZILIM (SW), SİSTEM MÜHENDİSLİĞİ (SE), INTEGRATED PRODUCT ve PROCESS DEVELOPMENT (IPPD) alanlarını kapsamak üzere CMMI tabanlı eğitim, danışmanlık ve değerlendirme hizmetleri sağladık.